Małgorzata Opanowicz-Małyszko

PSYCHOLOG, PSYCHOTERAPEUTA

Ukończyła 4-letnie całościowe szkolenie z psychoterapii w Polskim Instytucie Ericksonowskim atestowane przez Polskie Towarzystwo Psychiatryczne. Aktualnie w trakcie certyfikacji.

Uczestniczyła w licznych konferencjach naukowych, szkoleniach i warsztatach: w Konferencjach Trzech Sekcji, „Wprowadzenie do Intensywnej Krótkoterminowej Psychoterapii Dynamicznej (ISTDP), „Psychoterapia pary w oparciu o teorię więzi", Letniej Szkole Psychoterapii.

Posiada certyfikat podstawowego szkolenia w zakresie EMDR Europe.

Doświadczenia zawodowe zdobywała m. in. w Mazowieckim Centrum Neuropsychiatrii i  Rehabilitacji Dzieci i Młodzieży w Zagórzu na Oddziale Nerwic i Zaburzeń Psychosomatycznych, Emocjonalnych dla Młodzieży, na Oddziale Terapii Uzależnień w Otwocku, w Klinice Nerwic Instytutu Psychiatrii i Neurologii w Warszawie. 

W Ośrodku Mapa Zmian prowadzi terapię psychodynamiczną i systemową dorosłych i młodzieży oraz par.  Pomaga osobom, które doświadczają objawów nerwicowych, psychosomatycznych, trudności w kontaktach społecznych, depresji, lęku, doświadczeń traumatycznych i kryzysu w związku. Zajmuje się również problematyką uzależnień.

W procesie terapeutycznym zaprasza osoby chcące podnieść swoją samoświadomość w obszarze psychicznym, emocjonalnym do pracy nad przezwyciężaniem trudności, jak również do rozwijania swojego potencjału. Bliskie jej jest całościowe, holistyczne podejście do człowieka. W swojej pracy uwzględnia dążenie do integracji ciała, emocji, psychiki, intelektu.

ul. 29 Listopada 3C/11
00-465 Warszawa

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Formularz kontaktowy