Magdalena Wilczyńska

Psycholog, terapeuta technik kinezjologicznych i integrujących

Psycholog, terapeuta technik kinezjologicznych i integrujących

Doświadczenie kliniczne zdobywała w Mazowieckim Centrum Neuropsychiatrii i Rehabilitacji w Oddziale Psychiatrii Młodzieżowej w Zagórzu oraz w Oddziale Psychiatrii Dziecięcej w Józefowie. Przez wiele lat była członkiem zespołu terapeutycznego Centrum Psychologiczno-Medycznego MABOR.

Hołduje holistycznemu podejściu do człowieka, zmierzając wraz z pacjentem do harmonijnej integracji jego ciała, intelektu i emocji. Prowadzi terapię w oparciu o indywidualnie dobrane metody bazujące na pracy z ciałem, pracy z rysunkiem i kolorem oraz technikach relaksacyjnych.

W OŚRODKU MAPA ZMIAN prowadzi:
– terapię indywidualną dzieci z problemami typu rozwojowego, z trudnościami szkolnymi, zaburzeniami depresyjnymi i nerwicowymi (fobia szkolna, nieśmiałość, zaburzenia lękowe i psychosomatyczne);
– terapię indywidualną dorosłych z problemami emocjonalnymi, depresją, lękiem, w sytuacjach kryzysowych, wymagających wsparcia w realizacji celów życiowych;
– terapię indywidualną kobiet spodziewających się dziecka pozwalającą na psychiczne i fizyczne przygotowanie do porodu.

ul. 29 Listopada 3C/11
00-465 Warszawa

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Formularz kontaktowy