Krzysztof Róg

Psycholog, seksuolog

Beneficjent licznych szkoleń organizowanych przez Zakład Seksuologii Medycznej i Psychoterapii Centrum Medycznego Kształcenia Podyplomowego dotyczących leczenia zaburzeń seksualnych.

Absolwent Podyplomowych Studiów Seksuologii Klinicznej w Warszawskim Uniwersytecie Medycznym.

Staże kliniczne odbywał w Poradni Seksuologicznej i Patologii Współżycia Samodzielnego Wojewódzkiego Zespołu Publicznych Zakładów Psychiatrycznej Opieki Zdrowotnej oraz w Zakładzie Seksuologii Klinicznej Instytutu Seksuologii Polskiego Towarzystwa Seksuologicznego.
Praktyczne umiejętności zdobywał w Klinicznym Centrum Zdrowia Psychicznego Szpitala Bródnowskiego oraz w Akademickim Centrum Psychoterapii i Rozwoju w Warszawie. Pracował z osobami pozbawionymi wolności jako psycholog i seksuolog w jednej z polskich jednostek trzeciego stopnia Służby Więziennej.
 
Pracuje w podejściu behawioralno-poznawczym. W Ośrodku Mapa Zmian pomaga osobom dorosłym, LGBT, parom oraz nastolatkom. Prowadzi konsultacje rodzicielskie rozwoju psychoseksualnego dziecka.

ul. 29 Listopada 3C/11
00-465 Warszawa

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Formularz kontaktowy