Krzysztof Róg

Psycholog, seksuolog, psychoterapeuta

Absolwent Podyplomowych Studiów Seksuologii Klinicznej w Warszawskim Uniwersytecie Medycznym. Obecnie w trakcie podyplomowych studiów w Collegium Medicum Medycznego Centrum Kształcenia Podyplomowego Uniwersytetu Jagiellońskiego na kierunku psychoterapia.

Beneficjent licznych szkoleń organizowanych przez Zakład Seksuologii Medycznej i Psychoterapii Centrum Medycznego Kształcenia Podyplomowego dotyczących leczenia zaburzeń seksualnych.
Staże kliniczne odbywał w Poradni Seksuologicznej i Patologii Współżycia Samodzielnego Wojewódzkiego Zespołu Publicznych Zakładów Psychiatrycznej Opieki Zdrowotnej oraz w Zakładzie Seksuologii Klinicznej Instytutu Seksuologii Polskiego Towarzystwa Seksuologicznego.

Praktyczne umiejętności zdobywał w Klinicznym Centrum Zdrowia Psychicznego Szpitala Bródnowskiego oraz w Akademickim Centrum Psychoterapii i Rozwoju w Warszawie. Pracował z osobami pozbawionymi wolności jako psycholog i seksuolog w jednej z polskich jednostek trzeciego stopnia Służby Więziennej.

Specjalizuje się w pracy z osobami, które doświadczają problemów w szeroko pojętej sferze seksualnej oraz psychicznej. Prowadzi konsultacje rodzicielskie rozwoju psychoseksualnego dziecka.

ul. 29 Listopada 3C/11
00-465 Warszawa

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Formularz kontaktowy