Ewelina Mucha-Zawierucha

PSYCHOLOG, PSYCHOTERAPEUTA

 

Absolwentka psychologii i filozofii na Uniwersytecie Jagiellońskim oraz 5-letniego całościowego szkolenia „Psychoterapia ze szczególnym uwzględnieniem terapii par i rodzin”, organizowanego przez Fundację Rozwoju Terapii Rodzin Na Szlaku w Krakowie.

Jest członkiem Sekcji Terapii Rodzin Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego. Aktualnie w trakcie przygotowania do uzyskania Certyfikatu Psychoterapeuty PTP.

Uczestniczka wielu kursów, szkoleń i studiów podyplomowych. Odbywała staże w Zakładzie Terapii Rodzin i Ambulatorium Terapii Rodzin Szpitala Uniwersyteckiego w Krakowie, Fundacji Rozwoju Terapii Rodzin na Szlaku w Krakowie, Ośrodku Terapeutyczno-Szkoleniowym Kontrakt w Warszawie oraz Mazowieckim Centrum Neuropsychiatrii. 

W Ośrodku Mapa Zmian prowadzi konsultacje, psychoterapię indywidualną osób dorosłych i młodzieży w nurcie psychodynamicznym oraz terapię par i rodzin w nurcie systemowym.

W pracy korzysta z perspektywy psychoanalitycznej, egzystencjalnej i narracyjnej. Bliskie jest jej rozumienie pacjentów z wielu perspektyw, podejście podmiotowe i empatyczne, a także stosowanie najwyższych standardów etycznych. Swoją pracę poddaje stałej superwizji, dba o nieustanny rozwój i poszerzanie wiedzy psychoterapeutycznej.

ul. 29 Listopada 3C/11
00-465 Warszawa

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Formularz kontaktowy