Agnieszka Cieszko

Psycholog, psychoterapeuta

Ukończyła 4-letni Kurs Psychoterapii organizowany przez Katedrę Psychoterapii Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie, atestowany przez Polskie Towarzystwo Psychiatryczne. Obecnie w trakcie certyfikacji.

Uczestniczyła w organizowanych przez Instytut Studiów Psychoanalitycznych im. Hanny Segal rocznych grupach seminaryjno-superwizyjnych: „Psychosomatyka”, „Płciowość i seksualność w ujęciu psychoanalitycznym”, „Psychoanalityczne rozumienie psychoz i depresji”, „Podstawy psychoterapii dzieci i młodzieży” organizowane przez Ośrodek Edukacji Psychoanalitycznej.

Brała udział w licznych szkoleniach, warsztatach oraz konferencjach, w których prelegentami byli m.in. Nancy McWilliams, Otto Kernberg, Bogdan de Barbaro, Wojciech Eichelberger.

Członek Sekcji Naukowej Psychoterapii Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego.

Doświadczenie zawodowe zdobywała m.in. w Instytucie Psychiatrii i Neurologii w Warszawie na Oddziale Dziennym Kliniki Nerwic, w Szpitalu Specjalistycznym MSWiA w Otwocku na Oddziale Leczenia Zaburzeń Nerwicowych, w Szpitalu Klinicznym im. prof. W. Orłowskiego CMKP na Oddziale Klinicznym Neonatologii, w Szpitalu Neuropsychiatrycznym w Lublinie na Oddziałach Leczenia Zaburzeń Nerwicowych oraz Rehabilitacji Psychiatrycznej. W prywatnym oddziale pracowała z pacjentami z zaburzeniami odżywiania oraz z zaburzeniami osobowości. 

W Ośrodku Mapa Zmian prowadzi psychoterapię psychodynamiczną osób dorosłych oraz młodzieży. W pracy dużą uwagę przywiązuje do przyglądania się oraz omawiania relacji jaka tworzy się pomiędzy pacjentem, a terapeutą oraz emocjom jakie jej towarzyszą. Pracuje z częstotliwością jednej lub dwóch wizyt w tygodniu.

ul. 29 Listopada 3C/11
00-465 Warszawa

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Formularz kontaktowy