Psycholog, psychoterapeuta

Ukończyła 4-letni Kurs Psychoterapii organizowany przez Katedrę Psychoterapii Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie, atestowany przez Polskie Towarzystwo Psychiatryczne. Obecnie w trakcie certyfikacji. Uczestniczy w szkoleniu I-go stopnia psychodramy wg Moreno organizowanego przez Polski Instytut Psychodramy.
Brała udział w licznych szkoleniach, warsztatach oraz konferencjach, w których prelegentami byli m.in. Nancy McWilliams, Otto Kernberg, Bogdan de Barbaro, Wojciech Eichelberger.
Członek Sekcji Naukowej Psychoterapii Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego.

Doświadczenie zawodowe zdobywała m.in. w Instytucie Psychiatrii i Neurologii w Warszawie na Oddziale Dziennym Kliniki Nerwic, w Szpitalu Specjalistycznym Ministerstwa Spraw Wewnętrznych i Administracji w Otwocku na Oddziale Leczenia Zaburzeń Nerwicowych, w Centrum Psychoterapii Szpitala Nowowiejskiego Dolna 42 w Warszawie, w Przychodni Lekarskiej WAT w Warszawie na Oddziale Dziennym Leczenia Nerwic, w Szpitalu Neuropsychiatrycznym w Lublinie na Oddziałach Leczenia Zaburzeń Nerwicowych oraz Rehabilitacji Psychiatrycznej.
W Ośrodku Mapa Zmian prowadzi psychoterapię psychodynamiczną osób dorosłych oraz psychoterapię grupową. W pracy dużą uwagę przywiązuje do przyglądania się oraz omawiania relacji jaka tworzy się pomiędzy pacjentem, a terapeutą oraz emocjom jakie jej towarzyszą.

Zadzwon